Pane soudce, já nejsem pedofil. Já jsem Mohamed

1. 11. 2018 9:43:28
To jsou pořád konspirace, že Evropa se žene k záhubě, ustupuje barbarství, že přicházíme o práva a svobody... A ejhle, že by to nebyly jen bludy?

Wikipedia by si měla opravit definici pedofilie a pedofila – je nekompletní: „Pedofilie je v odborném pojetí trvalá nebo dlouhodobá náklonnost či reaktivita s erotickým rozměrem převážně nebo výlučně vůči nedospělým osobám, chlapcům nebo dívkám. Jako pedofil bývá označován člověk, u něhož je taková náklonnost rozeznána.“

Jak ví každý rozumný civilizovaný Evropan, který sleduje rozhodnutí tzv. Evropského soudu pro lidská práva ve Štrasburku, výše uvedené definici nově chybí zásadní dovětek: „Pokud tento člověk není prorok Mohamed.“

Ne, to není nějaká moje ultrapravičácká -fobní a -istická konspirace, to vycházím přímo ze skutečného dění a z oficiálního článku tady na iDNES.cz: Označila Mohameda za pedofila, soud dal nakonec za pravdu věřícím.

Článek je krátký, doporučuji k přečtení, ale zkrátím prvních několik odstavců zde:

Žena s iniciálami E. S. [...] označila Mohamedův sňatek s šestiletou dívkou Ajšou za pedofilii. Manželství bylo podle historických pramenů naplněno, když bylo dívce devět let a Mohamedovi kolem padesáti. [...] „Jak byste to chtěli nazvat, pokud ne pedofilie?,“ ptala se posluchačů. Na základě udání byla žena několikrát vyslýchána policií, nakonec se její případ dostal až k rakouskému soudu. Ten později rozhodl, že se dopustila znevažování náboženství a uložil ji pokutu ve výši 480 eur (12,5 tisíce korun). Také ostatní rakouské soudy rozhodnutí podpořily. Žena [se proto s odvoláním] obrátila na evropský tribunál. Evropský soud pro lidská práva dal nicméně za pravdu rakouským soudům, které podle něj rozhodly správně. ‚Pečlivě porovnaly ženino právo na svobodu slova s právem věřících, kteří mají nárok na ochranu svého náboženského vyznání,‘ uvedl soud s odůvodněním, že rozhodnutí podpořilo zachování náboženského míru v Rakousku. (Kráceno. Zdroj: iDNES.cz)

V korektní společnosti na pravdě nezáleží

Člověk by řekl, že je to jasné. Když jsem při smyslech (o tom si u Mohameda nedovolím pochybovat; ještě by mě někdo mírumilovně polil kyselinou), když vím, že druhé osobě je devět let a vypadá na to („devítky“ většinou vypadají jako děti, ale co já vím), a přesto se vzruším a s onou osobou se vyspím, jsem pedofil.

Ale člověk by řekl špatně. Není tomu tak. Záleží na tom, jestli jste, nebo nejste Mohamed.

Bývaly doby, kdy svoboda slova opravdu existovala. V tu dobu mě neodsoudil soud, ale společnost, když jsem řekl nějakou třeba zjevně rasistickou hloupost, například že „všichni černoši kradou“. Kdyby mi to někdo vážně řekl, zaklepu si na čelo a budu si o tom člověku myslet svoje.

Pak se to už trochu zvrtlo a za podobné absurdní řeči se začalo trestat. Pořád šlo ale o podobně nepravdivé tvrzení – jak víme, někteří černoši kradou, někteří nekradou, takže ta výše zmíněná věta prostě nebyla pravda. Nemyslím, že by se to mělo pokutovat, ale pro účely tohoto článku „budiž“, jde o nepravdu.

Ale teď jsme se přesunuli do doby, kdy politická korektnost zvítězila nejen nad statistikami a studiemi, ale i nad prostými slovníkovými definicemi. Jednoduchá a známá pravda, tedy že když sexuju s dětmi, jsem pedofil, přestala platit, pokud se tohoto opovrženíhodného činu dopustil představitel protežovaného náboženství.

Je to výsledek práce moderní neomarxistické levice, která relativizuje úplně všechno. Jiný kraj, jiný mrav, jiná doba, jiná situace... „Není univerzální pravda a morálka, záleží na kontextu a době a kultuře atd.“ „Musíme ctít cizí kulturní zvyklosti.“ „Všichni jsme si rovni.“

Ne, vážení a milí. Některé kultury jsou lepší než jiné. Někteří lidé jsou lepší než jiní. Některé kulturní zvyky jsou dobré, některé opovrženíhodné.

A píchat devítileté holčičky je špatné. (Pokud nejste Mohamed.)

Tady, tam, dnes i kdysi. (Pokud nejste Mohamed.)

Ale pokud by mě někdo chtěl udat, tak samozřejmě svatosvatě uznávám, že ten Franta Vopajšlík odvedle, co se vyspal s devítiletou holčičkou, sice je hnusný pedofil a ať ho zavřou, až zbělá... Ale Mohamed pedofil nebyl.

Upravuji si definici, slavný soude.

PS: Můj hospodský „vtip“, které je vysoce nevkusný a nikdo se mu nesměje, náhle dostává nový rozměr. To když se mě vrchní ptá, jestli chci desítku nebo dvanáctku, a já řeknu, že ne, děkuji, že nejsem [autocenzurovaný druh věřícího] a že poprosím o dvě deci bílýho vína. Za chvíli to možná nebude nepovedený vtip, ale reálné upřesnění volby. I když desítka je už zjevně na některé nepedofily moc stará.

Autor: Zdeněk Král | čtvrtek 1.11.2018 9:43 | karma článku: 42.13 | přečteno: 2642x

Další články blogera

Zdeněk Král

Tak já si tu zrádnou německou okupaci připomenu sám, když mainstream mlčí

Je fakt 15. března, nebo mi něco uniklo? To už si ani TAKTO významné datum nepřipomeneme? Pamětníci bohužel vymírají, tak si německou okupaci připomínejme alespoň písemně.

15.3.2018 v 8:37 | Karma článku: 46.30 | Přečteno: 6987 | Diskuse

Zdeněk Král

Drzá propaganda EU z Úřadu vlády. Podívejte, co si platíte

Dnes ráno se ke mně dostal facebookový příspěvek Úřadu vlády, po kterém jsem už nepotřeboval kafe – tlak se zázračně zvednul i bez něj.

9.3.2018 v 10:10 | Karma článku: 39.33 | Přečteno: 2342 | Diskuse

Zdeněk Král

Podezřelý útočník je „bílé pleti“? To se uvádí od kdy, prosím?

V článku o střelbě v italské Maceratě, který už iDNES stihlo upravit, se objevilo něco velmi nehezkého.

3.2.2018 v 16:28 | Karma článku: 44.35 | Přečteno: 2869 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Marie Jandová

Když ministr vnitra podporuje trestně stíhaného člověka, měl by odstoupit

A je naprosto jedno, jestli tím člověkem je desetkrát trestaný recidivista, nemocná stařenka, nebo předseda vlády, ve které tím ministrem je. Jenomže to by ministr Hamáček musel být "chlap s gulami", jak se říká.

27.6.2019 v 10:30 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 30 | Diskuse

Jiří Beránek

Zhoubný multikulturalismus nejenom podle bývalého prezidenta Václava Klause

Jeho zápisky z plavby kolem britských ostrovů vzbudily velkou mediální bouři zejména proto, že každý se je vykládá po svém. Pravdou ale je, že Klaus je jeden z mála politiků, kteří bojují za uchování národní identity.

27.6.2019 v 10:01 | Karma článku: 15.81 | Přečteno: 175 | Diskuse

Jan Bartoň

Bartoš, Fiala, Pospíšil, Rakušan a Výborný jako předvolební koalice?

Před hlasováním o vyslovení nedůvěry vládě premiéra Andreje Babiše otevřel předseda STAN Vít Rakušan opět téma spojení opozičních stran ve volbách. Volili byste takový slepenec?

27.6.2019 v 8:38 | Karma článku: 18.83 | Přečteno: 328 | Diskuse

Jan Dvořák

Jako za Ratha to na hejtmanství není

Den před tím, než si exhejtman Rath po sedmi letech kverulování vysloužil za každý zabavený milion z krabice od vína rok natvrdo, a k tomu ještě pokutu 1, 428 miliónu korun, se o jeho někdejší působiště opět zajímala policie.

27.6.2019 v 8:15 | Karma článku: 9.41 | Přečteno: 183 | Diskuse

Jaromír Šiša

Doktor Emil Hácha, nešťastný prezident i člověk.

Nebylo těžší období, kterému by čelil jiný náš prezident. O to složitější je hodnotit jeho osobu, když si ani neumíme představit v jakém prostředí a pod jakým nátlakem vykonával svoje úřady. Od jeho úmrtí dnes uplynulo 74 let.

27.6.2019 v 7:05 | Karma článku: 20.65 | Přečteno: 257 | Diskuse
Počet článků 31 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 5020

Parazitující živnostník, korektor a redaktor, libertarián, euroskeptik, pravičák, E(I)NTJ, antiteista a fanoušek hudby, češtiny, cizích jazyků, technologií, her a seriálů.

Narodil jsem se v roce 1991 v Českých Budějovicích, dlouho bydlel kousek od Berouna, nyní se pohybuji v Praze. Živí mě převážně čeština, jsem korektor, editor, redaktor a obecně textař. Od roku 2011 jsem dělal pro různá online média, poslední téměř tři roky (od roku 2013) píšu jako externista do technologické rubriky iHNed.cz, velmi výjimečně i do tištěných médií. Po získání titulu (v roce 2015) jsem z přivýdělků a dohod udělal živnost – jsem OSVČ, tedy parazit, mám svůj tým lidí a nabízím kompletní služby ohledně textů, od tvorby přes korekce po překlad. Mezi mé klienty patří například jeden velký eshop s elektronikou.

Vystudoval jsem mezinárodní obchod na FMV VŠE a amerikanistiku na FSV UK, na půl roku jsem si odskočil studovat terorismus, národní bezpečnost a trestní systém do Spojených států. Předtím jsem měl to potěšení studovat trubku (a jako vedlejší obor klavír) na pražském Gymnáziu Jana Nerudy s rozšířenou výukou hudby. Od září 2016 jsem nastoupil jako student Ph.D. zpět na FSV.

Politicky jsem libertarián/minarchista: Příznivec malého státu s malými pravomocemi, který chrání před násilím a krádežemi a vynucuje nutné minimální zákony. Jen pak může společnost fungovat, aniž by nějaká skupina utlačovala nebo vykořisťovala jinou, a země může ekonomicky prosperovat.

Svou politickou filosofii i kompletní životopis jsem zveřejnil na svých osobních stránkách.

Děkuji za návštěvu mého blogu, snad vás moje texty zaujmou.

Najdete na iDNES.cz